HİDRO YAVUZ

Tarihçe

Katlanır bomlu mobil vinç, teleskobik mobil vinç, kurtarma amaçlı hidrolik mobil vinç, gemi vinçleri, ağaç sökme, örümcek vinç ve hidrolik ataşmanlar olup; özel tasarım vinçleri de imal eden firmamız beklentilerin ötesinde hizmet verme ilkesi ile rakiplerimiz arasında en gözde firmalar arasında yerini almıştır.

İmalatını yaptığımız Araç üstü Hidrolik Mobil Vinçlerde proje revizyonu yaparak Avrupa’yı takip eden yeni vizyonumuz ile üretimimize devam etmekteyiz. Araç üstü Hidrolik Mobil Platformda ise talep olarak öne çıkan ürün olacağını düşünerek eskiden olduğu gibi bu dönemde de Hassasiyet ve titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekte olup aynı zamanda piyasada olmayan özel tasarım projelerimizle de farkımızı bir kez daha gözler önüne sermekteyiz.

Makinelerimizin en bariz özelliği muadillerine göre çok daha hafif olmasıdır. Avrupa uyum sürecinde denetlemeleri artan karayolları yük sınırlamasının yoğun bir şekilde uygulanmasından dolayı, araç üstü ekipman imalatçılarını daha hafif makine üretimine sevk etmektedir. Biz sektördeki bu soruna cevap verecek makineler imal etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bugüne kadar yurt içi müşteri ihtiyaç ve taleplerini karşılayan firmamız 2012 Ağustos ayı itibari ile de ihracatlarını gerçekleştirerek dünya markaları arasında yerini alacaktır.

Hedefimiz; firma kültürümüzü, değerlerimizi, prensiplerimizi ve enerjimizi kullanarak, sağladığımız müşteri memnuniyeti ile kaliteyi öne çıkaran dünya markası olmaktır.

Neden Biz

Siz Hayal Edin, Hidroyavuz Gerçekleştirsin … Üretim konusu, katlanır bomlu mobil vinç, teleskobik mobil vinç, kurtarma amaçlı hidrolik mobil vinç, gemi vinçleri, ağaç sökme, örümcek vinç ve hidrolik ataşmanlar olup; özel tasarım vinçleri de imal eden firmamız beklentilerin ötesinde hizmet verme ilkesi ile rakiplerimiz arasında en gözde firmalar arasında yerini almıştır. İmalatını yaptığımız Araç üstü Hidrolik Mobil Vinçlerde proje revizyonu yaparak Avrupa’yı takip eden yeni vizyonumuz ile üretimimize devam etmekteyiz. Araç üstü Hidrolik Mobil Platformda ise talep olarak öne çıkan ürün olacağını düşünerek eskiden olduğu gibi bu dönemde de

Hassasiyet ve titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekte olup aynı zamanda piyasada olmayan özel tasarım projelerimizle de farkımızı bir kez daha gözler önüne sermekteyiz. Makinelerimizin en bariz özelliği muadillerine göre çok daha hafif olmasıdır. Avrupa uyum sürecinde denetlemeleri artan karayolları yük sınırlamasının yoğun bir şekilde uygulanmasından dolayı, araç üstü ekipman imalatçılarını daha hafif makine üretimine sevk etmektedir. Biz sektördeki bu soruna cevap verecek makineler imal etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bugüne kadar yurt içi müşteri ihtiyaç ve taleplerini karşılayan firmamız 2012 Ağustos ayı itibari ile de ihracatlarını gerçekleştirerek dünya markaları arasında yerini alacaktır.

DEĞERLERİMİZ

  • MİSYONUMUZ

    Şirketimiz sürekli eğitim ve yaşam boyu öğrenme motivasyonlu çalışanları ile,yazılı sözlü ve görsel iletişimi kurumsal davranışlarla bütünleştirerek,sektörde liderlik gücünü temel değerlerinden ve yetkinliğinden alarak,ürünlerini analitik düşünce,yeni teknolojiler ve çevre bilinciyle geliştirerek müşterilerine verimliliği,kaliteyi ve memnuniyeti sunar.
  • VİZYONUMUZ

    Şirketimiz gelecekteki beklentileri ve fırsatları algılayarak,hedeflerine dikkatlice odaklanır. Süreçleri çalışanlarıyla birlikte standartlar ve sistemler geliştirerek yönetir.Bu standartlar ve sistemler sayesinde sorunları tespit eder ve çözer.Sorunsuz üretimi ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutar,bu sayede sürekli zorlaşan rekabet şartlarını rahatlıkla göğüsler.
  • HEDEFLERİMİZ

    Hedefimiz; firma kültürümüzü, değerlerimizi, prensiplerimizi ve enerjimizi kullanarak, sağladığımız müşteri memnuniyeti ile kaliteyi öne çıkaran dünya markası olmaktır